Aktualności arrow Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne
Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne PDF Drukuj Email

Cel i zadania kursu:
Celem szkolenia opartego o program Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy jest przygotowanie uczestników do uzyskania uprawnień operatora zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych, które otrzymuje się po zdaniu egzaminu państwowego.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:
- ukończone 18 lat
- wykształcenie co najmniej podstawowe
- brak przeciwskazań do wykonywania zawodu operatora zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych

Przebieg szkolenia:
Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Posiadamy zagęszczarkę firmy Bella oraz ubijak wibracyjny Hondy.
Dzięki odpowiedniej kadrze, profesjonalnym materiałom dydaktycznym w formie: przekrojów, plansz poglądowych, filmów multimedialnych słuchacze kursu zostaną odpowiednio przygotowani do egzaminu. Pozytywny jego wynik skutkuje wydaniem książeczki operatora z odpowiednim wpisem- operator zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych, wszystkie typy, klasa III.

Program szkolenia:
1. Użytkowanie eksploatacyjne
2. Dokumentacja techniczna
3. Bezpieczeństwo i higiena pracy
4. Elektrotechnika
5. Budowa zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych
6. Technologia robót
7. Zajęcia praktyczne
Ogólna liczba godzin nauczania: 44 godz.
34 godziny teorii + 10 godz. praktyki

Najbliższe szkolenie zapytaj o szczegóły:

Kierownik szkoleń:Aleksandra Agacińska

tel.: +48 510 910 260

Bartosz  Maleszka

tel. kom. 607 376 644, (56) 46 215 05

Na jaki kurs byś się zapisał/a?

darmowe szkolenia
szkolenia ukr